The Godfather

The Godfather 2

Game info

Galerie

Download

The Godfather

Game info

Galerie

Download

Ostatní

nEophyte - intel e-sports club

Informace

  Píše se rok 1959, Spojené státy se chystají rozšířit o Aljašku a Havaj, kubánský diktátor Batista již prchá před postupujícími vojsky Fidela a přímo v Havaně se nový rok oslavuje také u Hymana Rotha, jednoho z nejvlivnějších gangsterů kolem rodiny Corleone. Mezi zvanými nechybí šéf rodinného gangu Michael ani Aldo Trapani, hrdina prvního herního Kmotra, jehož tělesnou stráž si zahrajete v chystaném Godfatheru II.
  Bezpečnost je zcela na místě, naštěstí Dominicovi - tedy vaší postavě - se rozhodli svěřit jen naprosto základní úkoly. Třeba obrazit členy Corleonovy rodiny a vyznat všem trochu úcty. Pravda, nic moc, ale poněvadž jde o úvodní level hry, minimálně při tom do krve dostanete systém dialogů s možností vybírat jednu ze čtyř odpovědí. To podstatné, tedy krev samotná, na sebe nenechá dlouho čekat.
  Zrovna když se večírek začne rozjíždět, dorazí na místo zprávy o tom, že revoluční hnutí v čele s Fidelem a Che Guevarou už prorazilo do města. Gangsteři propadnou panice, s fousatými revolucionáři jim totiž kšefty moc nepofrčí, a během chvilky už budete brát nohy na ramena a po boku Michaela a Alda utíkat k připravenému letadlu, přičemž cestou bude některé z Fidelových hochů dokonce třeba vlastnoručně oddělat. Uznejte, že takový tutorial už tu dlouho nebyl. Mladí levičáci budou mít radost..
  Zatímco při střetech na blízko budete moci protivníkovi dát "hlavičku", praštit mu hlavou o zeď nebo s ním mrštit o zem, při střelbě - mimochodem poučené GTA IV neboli s volným zaměřováním - dostanete na výběr, do které části protivníkova těla kulku narvat.

Anketa

Co říkáte na nový design webu?
Pěkný
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů863/21%
Lepší než předchozí
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů351/9%
Nevím, minulý jsem neviděl
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů2470/60%
Nepovedl se
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů427/10%
Hlasů celkem: 4111

E-Shop

The Godfather II / Kmotr 2
Kupujte na X-Zone za 499 Kč

The Godfather
Kupujte na X-Zone za 249 Kč

Odkazy

Statistika

Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Beli.