The Godfather

The Godfather 2

Game info

Galerie

Download

The Godfather

Game info

Galerie

Download

Ostatní

Facebook Vokr.com

Strategie Dona

  Jedna z věcí, která se mi na Godfatherovi líbí, je znovuhratelnost. Vašim cílem ve hře je převzít kontrolu nad veškerýmy dodávkami, obchodem a zlikvidovat všechny nepřátelské rodiny. Ovšem tyto rodiny mají stejný úkol a tak se snažit zničit i Vás. To znamená, že hra se bude vyvíjet pokaždé jinou cestou s různými rodinami a taktikami. Po několikátém dohrání hry můžete začít vymýšlet vlastní strategie a začít být úspěšný.

Příprava na nevyhnutelné
  Tak jako každý fanoušek filmu Kmotr II ví, že Carmine Rosato je krysa, která se snaží podvést Michaela Corleoneho skrze schůzku o "příměří" s Frankem Pentangelim. Schůzka se odehrává v Ritchieho Hospodě v New Yorku. Ve hře, tak jako ve filmu, skončí schůzka výbuchem a násilím. Chcete-li získat výhodu nad Carminem a policisty, zaberte Ritchieho hospodu co nejdříve po příjezdu do New Yorku. Poté najměte alespoň 4-5 společníků k ohlídání obchodu. Až se setkáte s Carminem, budete mít vlastní lidi na pokrytí zad na místě.

Najímat pouze ty nejlepší
  Po zlikvidování rodiny Carmina Rosata dostanete šanci namířit si to na Floridu a pracovat s největším bossem ze všech, Hymanem Rothem. Avšak předtím je třeba si zařídit dohled nad chodem vlastní rodiny. Mají všechny licence na pokročilé zbraně? Zajisti svým mužům pokročilé licence na zbraně 2. levelu a minimálně jednu nalezneš v New Yorku. Hned za Le Maison Rouge. Zkontrolujte nováčky, mají-li vlastnosti, které potřebujete a licenci na zbraně lepší než muži v tvojí rodině, najmi je. Je-li nedostatek místa, víte co je třeba udělat.

Skladujte hotovost
  Když dorazíte na Floridu, zjistíte že se zde nacházejí 2 SaniCo drogové kartely. Zapojením těchto dvou kartelů v New Yorku zajistí dodávky. Dodávání těchto drog je velmi výhodné a zdvojnásobí příjem těchto kartelů. Více peněz znamená větší ochranu a více vylepšení pro Vaše muže, takže převezměte SaniCo kartely co nejdříve po příjezdu na Floridu. Ovšem zařiďte jim řádnou ochranu! Nepřátele Rony Rosato a Rico Granados o příjmech tohoto obchodování ví a udělají cokoliv pro jejich získání.

Ochromte Vaše nepřátele
  Ještě než se začnete snažit o převzetí kartelů a obchodů na Floridě, zamiřte zpět do New Yorku. Nebojte se, vždycky můžete získávat přehled o každém městě pomocí Donova Pohledu. Zpátky v New Yorku se snažte všem ukázat vaši "ohleduplnost" děláním laskavostí a výpomoci přátelům, které znáte z ulice, stejně jako zkorumpovaným policistům. New York je skvělé místo pro laskavosti. Město je tak přeplněné lidmi žádajícími o laskavosti, stejně jako jejich "cíle". Je to skvělá příležitost získat více peněz. Ale taky skvělá možnost zbavit se mužů Tonyho Rosata. Většina z nich si vyráží mimo město, takže je můžete zlikvidovat přímo tam. Likvidováním jeho mužů mu zabráníte útočit na Vás na Floridě a můžete se soustředit na jiného soupeře, Roca Granadose.

Zdroj: godfather.ea.com | Překlad: Kober

Anketa

Co říkáte na nový design webu?
Pěkný
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů863/21%
Lepší než předchozí
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů351/9%
Nevím, minulý jsem neviděl
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů2470/60%
Nepovedl se
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů427/10%
Hlasů celkem: 4111

E-Shop

The Godfather II / Kmotr 2
Kupujte na X-Zone za 499 Kč

The Godfather
Kupujte na X-Zone za 249 Kč

Odkazy

Statistika

Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Beli.