The Godfather

The Godfather 2

Game info

Galerie

Download

The Godfather

Game info

Galerie

Download

Ostatní

nEophyte - intel e-sports club

Je těžké být Donem

QA Tester, Cooper Drinkward:

Řekněme si na rovinu, výhody musí být skvělé, ale být Donem není lehká práce. Ve starých časech to bylo jenom posedávání ve Vašem velkém baráku, nějaké to rozhodování a říkání co kdo má dělat. Ale nenechte se zmást, i když máte stále pěšáky na dělání věcí za Vás, někedy je Donova ruka prostě potřeba.

Po upěvnění mojí reputace a obchodu v New Yorku a zařízení ostatních věcí, rozhodl jsem se přestěhovat na Floridu a trávit svoje dny pěkně na sluníčku. Florida byla dobrá... Slunce, písek, holky.. Podlehli jsme zcela životu vysedávání na pláži.

Dokonce jsem koupil mojím klukům i nějaké trepické košile a sluneční brýle, protože vypadat jako gangster a jen tak se povalovat na pláži se moc neshodovalo, jestli víte co myslím. Když došly prachy, vždycky jsem se mohl spolehnout na moje kluky, přepravit nějaký crack a prodat, v přepadávání bank byli taky dobří.

Život byl prostě skvělý, teda alespoň jsem si to myslel. Problém je, dokonce i jkdyž jste Don, že musíte zvednout občas telefon, když zvoní, a tohle byla věc, kterou jsem se ještě musel naučit.

Poflakováním se a zanedbáváním obchodu jsem přišel téměř o všechno. No prostě, na tomhletom světě všichni chtějí to, co máte Vy, a mezitím co jsem se povaloval, moji přátelé mi skoro všechno vzali. Přišel jsem o společnosti, zabili mi společníky. Asi si jako Don občas musíte dávát bacha na to, kdo Vám říká "kamaráde".

Don je, obrazně řečeno, ve světě peněz král. Dokonce i kriminální říše potrebuje dobrý a stálý přisun peněz, takže jsem šel tam, kde jsem věděl, že peníze jsou. Zástěrka pro náš obchod byla zdravotnická společnost nazývaná "SaniCo". Ta byla vždyck terčem mých nepřátel. Táměř každý týden byl nějaký pokud nám obchod překazit. Můj "starý přítel" teď SaniCo ovládal, tak me trošku napadlo, že mu ukážu, kolik pro mě tato společnost znamenala.

Když už jsem byl na Floridě, rozhodl jsem se zůstat a do New Yorku poslel mého zástupce a čtyři členy ochranky "splatit" našemu přiteli dluhy. Kluci se neudrželi a přeskočili mluvení a nechat radši mluvit zbraně. Přestřelka ve spalovně byla opravdu těžká a dva mojí muži skončili v nemocnici.

Už jsem byl téměř "zpátky". Jediné co chybělo je udělat trochu poprask, aby kruh uzavřel, jenomže tohle se zdálo být težší, nez si myslíte. Vzhledem k předchozím událostem, můj soupeř hládal svůj sklad velkým počtem stráží. Takže jsem koupil klukům nové zbraně. Předpokládal jsem že by to mohli ocenit, ale více mi šlo o palebnou převahu.

Nejdříve jsem poslal 4 kluky na místo určení, aby oznámili náš blízký přichod. Zpráva byla slyšet jasně a hlasitě a střelba začala okamžitě. Po nějaké době jsme zredukovali stav stráží na polovinu a nastal čas zaháji "meeting" s managementem.

Já jsem přijel a zastavil za halou v mojem Fastlane ročníck '62, kulky už lítaly všude. Chlapci z první vlny zaútočili předním vchodem, takže my jsme na to šli odzadu. Čistili jsme vše okolo bez slitování, je to přese "business"! Nakonec jsem našel ředitele skrčeného v rohu...myslím že brečel. Každopádně, po malé řeči, kterou jsme prohodili jsme se dohodli na obchodu a uzavřeli smlouvu. Řekněme trošku jednostrannou.

Po tomto dni jsme spočítali škody a zisky, trochu jsme se s chlapci poohlédli na dobrou práci, kterou jsme odvedli. Nevím jak ostatní, ale já jsem myslel jenom ja jedno, a to že jsem získal zpět moje impérium, ovšem tohle nebyl rozhodně konec, tohle byl začátek.

Zdroj: godfather.ea.com | Překlad: Kober

Anketa

Co říkáte na nový design webu?
Pěkný
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů863/21%
Lepší než předchozí
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů351/9%
Nevím, minulý jsem neviděl
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů2470/60%
Nepovedl se
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů427/10%
Hlasů celkem: 4111

E-Shop

The Godfather II / Kmotr 2
Kupujte na X-Zone za 499 Kč

The Godfather
Kupujte na X-Zone za 249 Kč

Odkazy

Statistika

Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Beli.