The Godfather

The Godfather 2

Game info

Galerie

Download

The Godfather

Game info

Galerie

Download

Ostatní

Xzone

Dostaň se do hry!

Producer, Dave Woldman

  Opravdu rád hraju hry. Opravdu. Kdykoliv kdy dostanu šanci sednout si k ovladači a digitálně se rekreovat, využiji jo. Dokážu strávit hraním hodiny jenom tak. Je to asi trochu marnotratnost, nebo možná OCD (porucha sebeovládání). Miluju nejenom hraní her jako virtuální postava, ale také jejich vytvářením, a to v několika projektech, včetně Godfather 2.

  Do Godfathera nejsem nijak zažraný, abych se přizal. Ale opravdu rád se projedu okolo světa, vyzkouším oblečení, spolupracuju a komunikuju s postavami ve hře a dělám do nich díry po kulkách! Je to moje denní osobní uvolnění. Systém Mobface použitý v GF2 mi umožňuje vytvořit podobnost postavu jako já. Tak trochu to uspokojí moje vnitřní dětské nutkání videt sebe sama ve hře trochu oháknutého.

  Výzva vytvoření věcičky jako Mobface pro hru jako je Godfather 2 přinesla mnoho kontroly samotnému hráči. Filmy a nyní i hra o Godfatherovi vypadají skutečně, postavy tak vypadají, příběh tak vypadá, ale né vždycky to musí být zábava.

  Nyní když jsem znuděný sám sebou, moje dogitální postava trochu zešílí. Občas se cítím jako bych se měnil v dvoumetrové, 136 kilové monstrum s obrovským oranžovým afrem a padnoucí kombinézou. V některých hrách, když mě chytne nutkání, objeví se Obrovské Oranžové Monstrum! Ale bude toto fungovat ve světě Godfather-a... nemyslím si. Existuje limit, který hře dává smysl. jakkoliv mám rád své Obrovské Oranžové Monstrum, Don Carleone to asi nepovolí.

  Naštěstí, i přes toto omezení je zde obrovská škála možností a zábavy do budnocna. Jsem si téměř jist že vy všichni se budete bavit, až budete svoji postavu vytvářet a uvidíte co všechno můžete vytvořit. Pokud teda nejste jako já, který jenom těžko odolává pokušení použít tlačítko "Randomize" a vidět, jak vás Herní Bůh stvoří v digitání podobě.

Zdroj: godfather.ea.com | Překlad: Kober

Anketa

Co říkáte na nový design webu?
Pěkný
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů863/21%
Lepší než předchozí
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů351/9%
Nevím, minulý jsem neviděl
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů2470/60%
Nepovedl se
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů427/10%
Hlasů celkem: 4111

E-Shop

The Godfather II / Kmotr 2
Kupujte na X-Zone za 499 Kč

The Godfather
Kupujte na X-Zone za 249 Kč

Odkazy

Statistika

Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Beli.