The Godfather

The Godfather 2

Game info

Galerie

Download

The Godfather

Game info

Galerie

Download

Ostatní

Facebook Vokr.com

Don Control

Multiplayer Designer, Greg Rizzer

Když jsme navrhovali první koncepty pro multiplayer, snažili jsme se vymyslet způsob, jak dát některým hráčům pocit velení vašemu týmu. Také jsem si myslel že by bylo skvělé provázat sázení s organizovanám zločinem. Jeden ze základních principů kampaně byl vybudovat a řídit vlastní kriminální rodinu, takže by tento způsob byl v multiplayeru logický. Myslím že to dobře zasvětí do organizovaného zločinu. Kdysi jsem pracoval na hře o Simpsonových "Hand of Buddha" a opravdu se mi líbil "pohled z nebe", který jsme hráčům nabídli. Začal jsem přemýšlet a vymýšlet jestli můžeme udělat něco podobného i u Godfathera a udělat z toho něco opravdu speciálního.

První prototypy začaly vznikat ihned s pomocí jednoho našeho talentovaného programátora, Davida Brickhilla. Byl schopný udělat pohyblivou kameru v multiplayeru a dát mi schopnost udělat kdekoliv z tohoto pohledu waypoint. Začali jsme si s tím hrát v zápasech, ale nebyli jsme si jisti, jestli to bude opravdu zábava. Potom přišel David se zajímavým nápadem různých mechanizmů, které může Don spouštět, jakmile je jeho lidé obsadí. Tehdy jsem si uvědomil, jak skvělý to bude mód.

Nápad se sázením byl jeden, ze kterého jsme byli opravdu na nohou jak jsme si nebyli jisti zda to bude povoleno z důodu legálnosti...(z nějakého důvodu dělá online vsázení právníky opravdu nervózní). Ale jelikož všechny peníze, které budete vsázet, budou brát ze singleplayeru a online hraní a nebudou to slutečne peníze. Dalo to našemu právnickému oddělení trochu zabrat než si nechali vysvětlit, že nepůjde o skutečné peníze, nakonec řekli že to bude v pohodě! Super! Sázení je upravdu zábava, je to zcela nový level pro zápasy Don Control.

Mupliplayer v Godfatherovi je opravdu zábavný. Líbí se mi že hráči zbírají ocenění a peníze, které se projeví do singleplayerové kampaně a dají tvojím členům nové zbraně - Don Control mód prostě dává hraní úplně jiný level. Když tady sedím na pracovišti designérů a sleduju testery jak se ptají "Donů" na heal nebo na neprůstřelnou vestu. Taky slyším Dony dávající rozkazy nebo označující nepřátele na obrazovce. Díky těmto věcem t o všechno perfektně sedne do světa The Godtfather.

Zdroj: godfather.ea.com | Překlad: Kober

Anketa

Co říkáte na nový design webu?
Pěkný
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů863/21%
Lepší než předchozí
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů351/9%
Nevím, minulý jsem neviděl
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů2470/60%
Nepovedl se
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů427/10%
Hlasů celkem: 4111

E-Shop

The Godfather II / Kmotr 2
Kupujte na X-Zone za 499 Kč

The Godfather
Kupujte na X-Zone za 249 Kč

Odkazy

Statistika

Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Beli.