The Godfather

The Godfather 2

Game info

Galerie

Download

The Godfather

Game info

Galerie

Download

Ostatní

Xzone

Den všech Kmotrů

Tak konečně po dvou letech nastal ten den, kdy celý tým (a skoro všichni věrní fanoušci) dočkali! Godfather II se dostal na pulty dnes v Severní Americe a v Pátek pro naše Evropské přátele (sorry kluci - vaše distribuce funguje jinak, takže si pár hodin počkáte).

Když jsme začali dělat na hře před těmi měsíci, měli jsme v mysli několik stavebních kamenů hry. Přečetli jsme všechny recenze a shromáždili všechny emaily od hráčů. Chtěli jsme ukázat i něco jiného a přitom udržet dobré věci, které fungovaly už v prvním díle. Taky jsme chtěli posunout žánr trošku kupředu. Udělat menší průlom, prostě přijít s něčím opravdu novým.

Ve zkratce jsme prostě chtěli uchovat pořádnou vřavu, ale také přidat strategické prvky, aby se hráč necítil jenom jako pěšák, ale jako Don.

Doufáme, že všechny ostatní kartelové bose zatlačíte do kouta a maximalizujete svůj profit bez toho, aby jste je museli zatlačit až moc daleko.

Doufáme, že se Vám bude líbít stavět vaši rodinu od základu. Vybíraní nováčků, následné přestřelky. Budou k vám loajální do svého konce.

Používejte Donův Pohled k naplánování dalších kroků. Kontrolujte svoje obchody. Ale nezapomeňte si svůj obchod dobře zabezpečit, nebo je ztratíte stejně rychle, jak jste je dostali.

Nestrachujte se o policajty. Stačí pár službiček nebo zamávat penězmi a máte je v kapse.

Když nastane ten správný čas, přeneste boj k Vašim rivalům. Pochytejte je, všechny je postřílejte pěkně jednoho po druhém. Je to přeci jenom byznys.

Děkujeme všem talentovaným umělcům, skvělým inženýrům, testerům a všem horlivým členům týmu, kteří tuto skvělou hru dělali... a abych nezapoměl, samozřejmě velké díky našim rodinám a kamarádům. Děkujem všem fanouškům, kteří věřili v Godfathera, kteří nás podporovali na fóru a trpělivě čekali na ten velký den, který již nadešel!

A ještě něco pro Vás - doufáme, že si pořádně užijete stavění rodin, zabírání všech kartelů a ukážete všem rivalům Váš způsob byznysu. Uvidíme se online na Laderboards!


The Godfather II Team!

Zdroj: godfather.ea.com | Překlad: Kober

Anketa

Co říkáte na nový design webu?
Pěkný
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů863/21%
Lepší než předchozí
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů351/9%
Nevím, minulý jsem neviděl
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů2470/60%
Nepovedl se
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů427/10%
Hlasů celkem: 4111

E-Shop

The Godfather II / Kmotr 2
Kupujte na X-Zone za 499 Kč

The Godfather
Kupujte na X-Zone za 249 Kč

Odkazy

Statistika

Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Beli.