The Godfather

The Godfather 2

Game info

Galerie

Download

The Godfather

Game info

Galerie

Download

Ostatní

Facebook Vokr.com

Godfather II balíček prémium upgradů ke stažení!

Nové zbraně, postavy a mapy které hráčům pomohou udržet jejich rodunu silnou a postavit impérium online i offline.

Redwood City, CA - 1. dubna 2009 - Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) a Paramount Digital Entertainment dnes oznámili že pro hru The Godfather(R) II bude vydán prémium balíček poskytující hráčům zbraně 4 levelu, nové členy rodiny vybavené čtyřmi speciálními vlastnostmi a dvě nové multiplayer mapy k upevnění pozice Vaší rodiny při postupu, kdy se snažíte dosáhnout pozice největšího kartelu v Americe. Tento upgrade pomůže hráčům, když vezme své pokročilé členy rodiny online a dokončí the Don of Dons v ladderboardech. Hráčům bude k dispozici balíček dva týdny po vydání hry celosvětově na Xbox LIVE(R) Marketplace a the PLAYSTATION(R)Store 23.dubna 2009.
Kompletní seznam všech upgradů:

  • The Pentangeli Map Pack: Obsahuje nové mupltiplayer mapy Cuba a the Junkyard. ($6.75 / 540 bodů)
  • Level 4 Weapons Bundle: Stáhnutím tohoto balíku obdržíte Modern Dillinger, the .700 Magnum Impact, the Herzstopper, the MG-S1 Sniper Wolfe a the Street Sweeper. ($4.00 / 320 bodů)
  • Jack of All Trades: Stáhne Jimmyho Liru - novou postavo do Vaší rodiny a začíná se žhářstvím, technikem, zdravotníkem a lupišem (doslova vyhradačem kas). Na levelu 2 dostane kulomet MP38. ($4.00 / 320 bodů)
  • The Corleone Bundle (All of the above): Tento balíček obsahuje všechny tři výše jmenované v jendom. ($10.00 / 800 bodů)
Jako Don v rodině Carleone The Godfather II povolí hráčovi vytvořit si vlastní příběh o podvodech, zradách a dobytí světa organizovaného zločinu 60. let minulého století. S těmito upgrady budou mít hráči více možností při stavbě a investování do jejich rodin, spravování obchdu a posílání členů do bitev - všechno přes revoluční Donův Pohled. Donův Pohled reprezentuje hráčovo kriminální impérium v 3D. Umožňuje strategický přehled, plánování napadení členů znepřátelených rodin, útočení na nepřátelské kartely a mnoho dalšího. Ponecháním veškeré volnosti dává hra skvělý zážitek z hraní organizovaného zločinu.

Zdroj: godfather.ea.com | Překlad: Kober

Anketa

Co říkáte na nový design webu?
Pěkný
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů863/21%
Lepší než předchozí
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů351/9%
Nevím, minulý jsem neviděl
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů2470/60%
Nepovedl se
Grafická míra hlasůGrafická míra hlasů427/10%
Hlasů celkem: 4111

E-Shop

The Godfather II / Kmotr 2
Kupujte na X-Zone za 499 Kč

The Godfather
Kupujte na X-Zone za 249 Kč

Odkazy

Statistika

Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Beli.